Gënjeshtra e Justin Bieber që e hëngrën të gjithë nuk i shkoi edhe aq mirë këngëtarit

By

Rrengu që e mendoi Justin Bieber për fansat e tij në ditën e 1 Prillit, nuk shkoi edhe aq mirë sa do e mendonte ai.

Të hënën këngëtari publikoi një fotografi pa asnjë përshkrim në Instagramin e tij.

Kështu, Bieber i martuar me modelen Hailey Baldwin, i bëri fansat e tij të mendonin se ai dhe gruaja e tij po bëhen prindër.

View this post on Instagram

If U thought it was April fools

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Dhe derisa të gjithë po mendonin se ishte gënjeshtër e 1nPrillit, këngëtari publikoi një fotografi të gruas së tij, e cila dukej se po kontrollohej tek mjeku për shtatzëni.

Mirëpo fansat e tij, i janë kundërvënë duke thënë se me këtë çështje nuk bëhet shaka sepse ka njerëz që kanë probleme infertiliteti dhe kjo mund t’i prek ata qw duan tw bwhen prindwr dhe nuk ia dalin me sukses. /Prive.al

View this post on Instagram

Wait omg is that a,,, APRIL FOOLS

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Artikuj të ngjashëm