Jessie J xhiro në makinë me këngëtaren shqiptare (FOTO)

By

Javë më parë iu njoftuam mbi Alx, këngëtaren shqiptare që jeton në Amerikë e që shumë shpejt do të debutojë me projekte muzikore për tregun ndërkombëtar.

Ajo ka zgjedhur që të punojë në heshtje por disa gjëra medoemos janë kuptuar.

View this post on Instagram

A post shared by alx (@ohhalx)

Ndër to, edhe miqësia e saj shumë e ngushtë me super yllin Jessie J.

Përmes mesazheve nga Prishtina sa Alx qëndroi në Kosovë, ajo la të kuptohej se e ka ftuar Jessie-n të vijë por s’ka mundur të vijë, gjë e cila mbase do të ndodhë në të ardhmen, pse jo!

E mesa duket, vajzat nuk kanë pritur shumë me t’u kthyer Alx në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ka qenë Jessie J që e ka pritur dhe është shfaqur në makinë me këngëtaren shqiptare.

Është e qartë që të dyja i ka marrë malli për njëra-tjetrën pas afro një muaji pa u parë!/Prive.alNo description available.

Artikuj të ngjashëm