Pas shumë kohësh, Teuta Kurti në rrëfim mbi veten dhe familjen (VIDEO)

By

Teuta Kurti ka tash e një kohë që është distancuar nga skena muzikore dhe paraqitjet televizive.

Por, në një rrëfim pas shumë kohësh ajo erdhi në Prive.

Tashmë si nënë e tre fëmijëve, Kurti shpalosi risitë në familje dhe jetën e saj.

Ndiqni të plotë materialin. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm