Kjo këngëtare shqiptare është e preferuara e gruas së Medës!

By

Bashkëshortja e këngëtarit Meda, Luljeta, ka treguar publikisht kush është këngëtarja e saj e preferuar.

Ajo hyri në Instagram ku postoi një fotografi krah Remzie Osmanit për të cilën ka thënë: “
Nje mbremje e mrekullushem me ⭐️ e muzikes @remzie.osmani 🤲👍❤️ këngetarja ime e preferuar”.

I shpejtë ka qenë komenti i Remzies poshtë fotografisë e cila shkroi: “Siq e ke ftyren e ke dhe zemren o bukuri❤️🌹🌹🌹 jo me kot e ke emrin Lule ashtu dhe reflekton”.

Ndryshe, Lulja dhe Meda janë prindër të katër fëmijëve./Prive.al

Artikuj të ngjashëm