Jennifer Lopez dhe i fejuari i saj planifikojnë të bëjnë dasmën e vitit

By

Dasma e vitit! Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez po planifikojnë diçka të madhe për ditën e tyre të veçantë, tregon një burim për revistën Life & Style.

Çifti po planifikon të shpenzojë rreth “3 milion dollarë” për dasmën e tyre të ardhshme, shpjegon burimi.

Mendohet se çifti do ecin drejt altarit këtë verë, kështu që planifikimi i dasmës aktualisht është në fuqi të plotë. “Jennifer ishte aq e lumtur pas Super Bowl sa që ajo dhe Alex vendosën që ata duhet ta vazhdojnë atë. Ata do të jenë “të sapo martuar”, zbulon burimi. “2020-ta do të jetë viti i tyre!”

Atëherë, çfarë kanë në mendje? “Të gjithë po gëlojnë se ata tashmë kanë marrë me qira një mega-jaht luksoz për të mbajtur dasmën, në brigjet e Miami. Asnjë shpenzim nuk është kursyer ”. Duke marrë parasysh Jen, 50 vjeçare, dhe i fejuari i saj, 44 vjeçar, punojnë shumë, ne nuk jemi të befasuar që ata planifikojnë të bëjnë të super dasmë.

Jennifer-Lopez-SAG-Awards

Artikuj të ngjashëm