Çifti më simpatik i skenës tonë, Venera dhe Lindi me projekt të ri “M’flen në shpirt”

By

Janë një ndër çiftet më simpatikë në shoubizin shqiptar.

Krahas jetës private, Venera Lumani dhe Lind Islami funksionojnë suksesshëm edhe në karrierë.

Bashkëpunimi i tyre më i ri krahas të shumë bashkëpunimeve tjera, quhet “M’flen në shpirt” është publikuar sot, bashkë me videoklip. Tekstin e kanë shkruajtur dyshja bashkë kurse kompozimin e ka bërë Lind Islami.

Këngën dhe videoklipin mund ta ndiqni duke klikuar KËTU  /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm