Jennifer Aniston kalon karantinën si të gjithë ne

By

Aktorja e njohur, Jennifer Aniston, si duket është duke e përjetuar një lodhje nga distanca sociale që është shkaktuar nga virusi Covid-19, transmeton Klan Kosova.

51 vjeçarja me në të një postimi në rrjetin social Instagram u tregoi të gjithë adhuruesëve të saj se si është duke e kaluar një pjesë të kohës së saj gjatë karantinimit.

Ajo e filmoi veten me telefon teksa priste lavatriçen t’i përfundote rrobat të pastroheshin. Kjo video shoqërohet në prapavijë me këngën e Tyga dhe Curtis Roach “Bored in the House”, shkruan People.

Jennifer Aniston/Instagram

Artikuj të ngjashëm