Jennifer Aniston është martuar?

By

Jennifer Aniston nxiti thashetheme pasi shfaqi një diamant të madh me shkëlqim në gishtin e unazës në SAG Awards.

Ylli i “Friends”, i cili më parë ishte martuar me aktorin e Hollivudit, Brad Pitt dhe më vonë me Justin Theroux, besohet se është fejuar edhe pse për momentin nuk është e lidhur me askënd romantikisht.

Jennifer Aniston sparks engagement rumours as she makes grand appearance at SAG Awards

Aniston ktheu kokën teksa bëri një paraqitje madhështore në eventin prestigjioz pasi u nominua për rolin e saj në The Morning Show me një fustan argjendi të përqafuar.

Ajo dukej bukur me një dekolte të zhytur dhe një të çarë deri në kofshë. Megjithatë, një unazë e madhe diamanti në gishtin e saj të unazës tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në këtë ngjarje.

Që prej ndarjes nga Theroux, Aniston nuk është takuar zyrtarisht me askënd dhe as nuk është lidhur me askënd për pesë vitet e fundit, konfirmoi një raport nga Daily Mail.

Kjo vjen pasi një raport nga Revista Heat zbuloi se bukuroshja hollivudiane është në kërkim të një ashkulli jashtë industrisë pasi ajo nuk mund të “përballet më me gjithë egon dhe pretenciozitetin”.

Një burim i tha botimit se Aniston dëshiron dikë që është “e kundërta polare” e burrave me të cilat ka qenë më parë.

“Jennifer ka qenë gjithmonë në lidhje me aktorë dhe muzikantë, ky ishte tipi i saj,” thanë ata, duke shtuar, “tani ajo po thotë se dëshiron të thyejë modelin e saj, të provojë diçka krejtësisht të re.”

“Ajo madje thotë se është e hapur ndaj një tipi me jakë blu – asaj i pëlqen ideja e një burri që ndërton diçka me duart e tij. Është super-seksi për të.”

Artikuj të ngjashëm