Jeni një aplikim larg të pasurit buzëqeshjen e përsosur!

By

Cili i famshëm shqiptar është i preferuari juaj?

Qoftë ai Kida, Mozzik, Don Xhoni, Kidda, Yll Limani, Sinan Vllasaliu, Gjiko, Dardan e shumë të tjerë, të gjithë kanë një emërues të përbashkët – një buzëqeshje hollivudiane.

View this post on Instagram

A post shared by Dent Fix (@dentfix_ks)

E të gjithë këta vizituan një adresë të vetme që është DentFix dhe që brenda ju pret një staf i specializuar për t’ju ofruar zgjedhjen e duhur dhe më të shëndetshme për ju.

Prof. Ass. Dr. Fehim Haliti që është bërë tani i njohur si dentisi i të famshmëve, përvec klinikës dentare u pret edhe në Prive!

Mund të pyesni tani: E qysh në Prive?

Prive ka nisur një rubrikë të re për të gjithë ju që doni të rregulloni diçka te vetja. Aplikimet për “S’komplekse” janë hapur dhe më poshtë mund të zbuloni të gjitha detajet si të aplikoni. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm