“Jena dashtë”: Kënga dhe videoklipi më i ri nga Jehona Sopi

By

Për vite me radhë i mungoi skenës së muzikës shqiptare por Jehona Sopi u rikthye!

Së pari me paraqitjen e saj në “Kënga Magjike 2019” me këngën “Anej” dhe sot me projektin e saj më të ri.

Ndonëse sot eshte 14 shkurti, dita e të dashuruarve, Jehona Sopi po i këndon një dashurie që asnjëherë nuk ishte reciproke.

Kënga titullohet “Jena dashtë” dhe ju mund ta ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm