Dita e të dashuruarve: Kjo është surpriza e Bleros për Afronën

By

Çifti i martuar Blero dhe Afrona janë shumë publik me dashurinë dhe afeksionin e tyre.

E sot si një festë e të dashuruarve, Blero natyrisht që do kujdesej t’i tregonte bashkëshortes së tij se sa e vlerëson.

Ndonëse sipas fjalëve të Afronës, që sot nuk është një ditë që ajo pëlqen ta festojë, Blero nuk ka se si ta mos surprizojë atë me lule si çdo vit.

“Unë i dua lulet dhe burri im e di këtë. Për mua Dita e Shën Valentinit është një ditë normale dhe nuk duhet të jetë dita e vetme kur dhurohet dashuri e lule. Nuk është një ditë që unë dua të festoj, por ai më befasoi përsëri me lule. Dashuria është si një lule, kërkon vëmendje dhe kujdes. Nëse nuk e ujit aq sa duhet, ajo ngadalë do të fillojë të vyshket.” – shkruan Afrona në postimin e saj në Instagram. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm