Këngëtari i njohur shqiptar po feston me partneren 12 vjetorin e martesës

By

Sa shpejt ikin vitet – Vedat Ademi dhe bashkëshortja e tij po festojnë 12 vjetorin e martesës.

Ishte këngëtari ai që bëri të ditur, me një postim në llogarinë e tij në Instagram.

Në një foto krah bashkëshortes së tij Dorela Ademi, ai shkruan thjesht, “Urime përvjetori, 12 vjet”.

Këngëtari shqiptar Vedat Ademi, ndonëse nuk është treguar shumë aktiv në muzikë, mbetet një ndër më të preferuarit e publikut, i cili i ka bërë të gjithë për vete me zërin e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm