Në mes të pandemisë Besa Kokëdhimës i mungon jashtëzakonisht diçka!

By

E ftuar për Prive, këngëtarja Besa Kokëdhima na rrëfeu përditshmërinë e saj gjatë vetë izolimin, gjë që nuk qe i lehtë për të – por ajo gjeti mënyra se si ta përballonte këtë periudhë.

Natyrisht që ajo foli edhe projektet e saj të ardhshme dhe pse për të janë kaq të veçanta.

Më pas ajo foli se kjo periudhë qe e vështirë larg miqve dhe familjes së saj. Mirëpo si një vajzë që është rritur buzë detit, në Qeparo, ajo ka ndjerë një mungesë të jashtëzakonshme për plazhin dhe ajrin e kripur të detit. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm