Xhensila nis punën për këngën e re (FOTO)

By

“Paris” është projekti i fundit i Xhensila Myrtezajt.

Që nga tetori i vitit të kaluar, këngëtarja nuk solli këngë të re duke lënë atë të fundit të arrijë më shumë se 22 milionë klikime.

Por, Xhensila tashmë është gati për verë dhe këtë e ka dëshmuar përmes një postimi në instastory.

Përmes imazhit, ajo tregoi se ka nisur punën për një këngë të re duke mos dhënë shumë detaje.

Nuk dihet ende nëse kënga është në bashkëpunim apo solo./Prive.al

Artikuj të ngjashëm