Java e Modës në Paris: Kylie Jenner rikthen Hollywood-in e vjetër

By

Kylie Jenner kaloi nga kanalizimi i Beetlejuice në Old Hollywood në Javën e Modës në Paris të enjten.

Ylli i realitetit u fotografua teksa mbërriti në shfaqjen e mbrëmjes së Schiaparelli-t me një fustan të ngushtë me tegela argjendi me prerje të ulët.

Ajo kishte veshur një pjesë anësore dhe aksesorë me një palë vathë të varur. Ishte një moment shumë Marilyn Monroe.

Shihni më poshtë disa nga fotot e shkrepura në Paris. /Prive.al

kylie jenner

kylie jenner

Artikuj të ngjashëm