Xhensila sapo shkurtoi flokët?

By

Pasi u bë nënë daljet në publik i rralloi dhe i është dedikuar tërësisht Ajkës.

Këngëtarja e famshme Xhensila Myrtezai, e martuar prej një viti me aktorin e njohur shqiptar Bes Kallakun, u bë nënë për herë të parë para disa muajsh.

Ndonëse me projekte të reja nuk është paraqitur, këngëtarja nuk po u mungon fansave të saj në Instagram.

Madje edhe ka kërkuar këshilla nga ta, rreth stilit të flokëve që duhet të mbajë. Këngëtarja ka inskenuar flokët e shkurtra, duke na e bërë me dije se ndoshta po planifikon t’i presë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm