‘S’të eci kënga tani bën lojë’, komenti nxjerr Melisën nga takti

By

Teksa postimet për ndarje po vazhdojnë mes Melisës dhe Andit, është një pjesë e publikut që nuk po e ‘blen’ këtë histori.

View this post on Instagram

A post shared by Melisa Lleshi (@melisalleshi111)

Një pjesë e atyre që i kanë ndjekur në program janë të bindur se Melisa dhe Andi po bëjnë lojë për vëmendje.

Në këtë frymë ka qenë një koment që e ka nervozuar Melisën e cila ka replikuar ashpër me komentuesen.

No description available.

Ndryshe, të tjerë fansa përmes komenteve kanë shprehur shqetësimin për humbjen në peshë të Melisës që është goxha drastike për një kohë të shkurtër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm