Ja si ka ardhur në formë Majlinda Zeka pas lindjes së djalit!

By

Bukuroshja prishtinase Majlinda Zeka, që ditë më parë lindi djalin e reperit Kastriot Rexha, ka ardhur jashtëzakonisht shpejt në formë.

Duket se shtatzënia nuk ka lënë fare gjurmë në trupin e saj të bukur. Ndonëse ajo është tejet e re ngase sapo ka mbushur 23 vjet, nuk ka as një muaj që nga lindja dhe Majlinda ka arritur t’i rikthejë në shpejtësinë e dritës format e mëparshme.

Ajo është bërë nënë e një vogëlushi tejet të ëmbël, të cilin e ka pagëzuar me emrin Roan.

Ndërsa, babai i bebes, reperi Majk disa ditë pas lindjes e ka pranuar edhe atësinë e foshnjës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm