Almeda bëhet teze, motra e saj sjell në jetë vajzën

By

Almeda Abazi ka fituar epitetin e tezes.

Motra e saj, Ilda, ditë më parë ka sjellë në jetë vajzën.

Lajmin e kanë bërë të ditur për publikun disa ditë me vonesë përmes një fotografie të Ildës me vajzën dhe bashkëshortin e saj, basketbollistin e njohur Kenan Sipahi.

Çifti kanë vendosur ta quajnë vajzën Keila.

Ilda dhe Kenani janë martuar në korrik të 2021-ës në një ceremoni luksoze në Stamboll.

Kenani është një ndër basketbollistët më të mirë turk, i lindur e i rritur në Prishtinë.

Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm