Në prag të iftarit të parë, Ariani dhe Ademi sjellin projektin “Era Ramazan”

By

Në prag të iftarit të parë të këtij Ramazani, Gold AG dhe Adem Ramadani kanë publikuar projektin e përbashkët.

“Era Ramazan” titullohet kënga që i dedikohet muajit të bekuar.

Ndiqeni të plotë në vijim. /prive.al

Artikuj të ngjashëm