Ana zbulon sekretin që e mbajti të fshehur (FOTO)

By

Pas Ana Lleshit, radha ishte për Ana Kaurin.

Kjo e fundit zbuloi një sekret të cilin e mbajti të fshehur nga publiku.

Ana 2 e emisionit të dashurisë “Për’puthen” ka bërë një ndërhyrje kirugjikale në hundën e saj dhe këtë e dëshmoi me foto në Instagram.

“Hey miq doja të ndaja këtë sekret me ju”, ka shkruar ajo teksa shihet se ende është duke e marrë veten pas operacionit.

Mezi presim të shohim rezultatin!/Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm