Meti, Azemi, Adri dhe Iliriana banorët e radhës që futen në shtëpi për 24 orë

By

Meti, Azemi, Adri dhe Iliriana janë banorët e radhës që do futen në shtëpi për 24 orët e ardhshme.

Ata do të hyjnë brenda pasi të dalin Vesa dhe Kaderi, njofton Klankosova.tv.

Kujtojmë që finalja e madhe mbahet të premten, ndaj ish-banorët po iu bashkohen finalistëve për kujtimet brenda shtëpisë.

Artikuj të ngjashëm