Enca dhe Noizy me këngë shumë personale, a është kjo një paraqitje e tyre si çift?!

By

Të dy janë shumë aktiv sa i përket krijimeve të tyre muzikore,mjaft të përfolur dhe po kaq të sukseshmëm.

Enca dhe Noizy të dy pjesë e labelit OTR, prezenca e tyre bashkë shihet në shumë evente dhe realizime, por cka tjetër kanë të përbashkët të dy këngëtarët përveq labelit të tyre?

Ishte Enca  e ftuar në një intervistë për emisionin Prive ajo që shpalosi disa detaje ani pse shumë enigmatike në lidhje me këtë çështje.

Ajo veq tjerash zbuloi që kënga e re pas asaj “Dreq” do të jetë një bashkëpunim me Noizyn për të cilin tha që do jet një hit i verës.Kënga shtoi të ketë një tekst shumë personal të të dy këngëtareve, por a është ky një prezantim i tyre si çift gjë për të cilën nuk është që nuk po ngritet pluhur?!

Ndryshe, e pyetur për statusin e saj personal nuk është se u tregua e prerë, “Do ta kuptoni në vazhdim” shprehet Enca për Prive./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm