Kylie Jenner konfirmon shtatzëninë e dytë përmes një videoje emocionuese

By

Kylie Jenner e ka konfirmuar se është në pritje të fëmijës së dytë me të dashurin Travis Scott.

24 vjeçarja e zbuloi lajmin e ëmbël nëpërmjet një videoje të postuar në Instagram, duke treguar testin e shtatzënisë dhe vizitat tek gjinekologu.

Thashethemet për një shtatzëni të dytë, kanë nisur nga muaji gusht, por askush nuk e konfirmoi deri më sot.

Travis dhe Kylie janë në lidhje që nga viti 2017, dhe një vit më vonë sollën në jetë vajzën e tyre Stormi.

24 vjeçarja ende nuk e ka zbuluar gjininë e foshnjës së dytë./Prive.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Artikuj të ngjashëm