Çfarë ka të re në showbizin shqiptar? (VIDEO)

By

Të premten, Prive zbuloi disa të vërteta dhe të pavërteta rreth disa prej të famshmëve shqiptarë.

Nga Ronela Hajati, Big Mama, Orinda Huta e deri tek Albulena Haxhiu.

Në videon më poshtë mund të kuptoni se çfarë ka të re në jetën e tyre./Prive.al

Artikuj të ngjashëm