Ja kur publikohet bashkëpunimi mes Taynës dhe Dafinës (FOTO)

By

Javën e kaluar, Prive zbuloi se Tayna dhe Dafina Zeqiri janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor.

Artistet shumë të suksesshme tashmë e kanë gati duetin dhe është gati për lansim.

Kënga publikohet sot në orën 17:00, pikërisht në ditën e Kurban Bajramit.

Ky është bashkëpunimi i parë mes tyre./Prive.al

View this post on Instagram

17:00

A post shared by Tayna (@tayna) on

Artikuj të ngjashëm