Edhe Tuna ia mbath nga Kosova!

By

Mbrëmë iu njoftuam se reperi Cozman ka marrë rrugë drejt Londrës për të qenë pranë familjes por nga trevat shqipfolëse është larguar edhe Tuna.

Këngëtarja mësohet se ka shkruar në Belek të Turqisë ku po pushon nën shoqërinë e mikeshave të saj pas publikimit të ‘Dy tima’.

Ky rrëfim është komplet një deja-vu meqenëse saktësisht njejtë kishin vepruar të dy edhe kur ishin ndarë në Shtator të vitit 2015.

Atëbotë, Cozman ishte nisur drejt Britanisë dhe Tuna drejt Turqisë me nënën dhe shoqet e saj.

Se a do ketë një tjetër deja-vu të rikthimit, kjo pjesë vështirë të besohet. /PRIVE.AL

 

Artikuj të ngjashëm