Diellza Kolgeci bëhet nënë

By

Ish-Missi Diellza Kolgeci është bërë nënë për herë të parë.

Lindja ka ndodhur pas mesnatës në një prej spitaleve private të kryeqytetit.

Lajmin e ka konfirmuar mikesha e ngushtë e Diellzës, Afërdita Paqarada para pak minutash përmes një postimi në rrjete sociale me buqetën e luleve për Diellzën në fokus.

Detajet tjera, përfshirë emrin e vajzës nuk janë bërë të ditura ende teksa mësohet se Diellza dhe e vogla gëzojnë shëndet të plotë.

Shumë urime e jetë të gjatë. /Prive.al

Image may contain: flower, plant and nature

Artikuj të ngjashëm