Ja çka i bleu Sinani djalit! (FOTO)

By

Nuk ka mbushur pothuajse as një javë në këtë botë por djali i Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit me shpejtësi drite është shndërruar në një personazh me interes për publikun.

Ansi i vogël tashmë është bërë pjesë e përditshmërisë së prindërve që pak nga kjo eksperiencë krejtësisht e re, po ndajnë me fansat në rrjete sociale.

Pasi Andrra ndau me ndjekësit dhuratat, është rradha e Sinanit për të treguar pak nga kjo pjesë.

Si secili baba për djalin, edhe Sinani po e transmeton këtë pjesë të dashurisë edhe tek ato që vesh e mbath djali.

Këngëtari ka postuar në profilin e tij këmbët e Ansit në pandoflat me mbishkrimin ‘Njëshi i babit’ duke treguar afeksionin e veçantë për të birin. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm