Sa para i ka në konto Ermal Fejzullahu? (Video)

By

Ermal Fejzullahu ka qenë protagonist i intervistës së shkurtër të Prive-së, 60 sekonda. Këngëtari ka treguar se nuk ofendohet lehtë dhe që është kundër marihuanës.

Po ashtu ka thënë se ka kaluar koha e fjalëve të ëmbla në lidhjen e tij.

Fejzullahu është shumë i pranishëm në koncerte dhe të ardhurat duhet të jenë të mëdha. I pyetur për sa para ka në llogarinë bankare ai ka thënë ‘flutura’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm