Enca s’ka të ndalur, kjo me siguri është fotografia më provokative e saj

By

Ajo është e vetdijshme për efektin që ka. Është tejet seksi. Dhe sigurisht, këtë nuk heziton asnjëherë ta shfaqë.

Këngëtarja Enca Haxhia, ka nisur pushimet në Turqi edhe nga atje nuk po i harron fansat e saj.

Enca ka publikuar një imazh në Instastory, ku shfaqë pamëshirshëm gjoksin e saj të formuar.

Ajo nuk i lë gjë imagjinatës teksa shfaqet në rroba banje, dhe tregon qartë, se fitnesi ka pasur rezultate tek ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm