Gjithçka nga dasma e Sarës dhe Ledionit në 30 minuta përmbledhje (VIDEO)

By

Lori Hoxha mbajti premtimin.

Ashtu siç kishte paralajmëruar, trashëgimtarja e Top Medias ka nisur publikimin e të ashtuquajturave “vlogs”, si video përmbledhëse nga përditshmëria.

Këtë nuk po e bën në kanalin televiziv të cilin e ka trashëgimi por në Youtube!

Video e parë ka qenë ajo e prapaskenave të dasmës së Sarës dhe Ledionit, e mbajtur ultra-sekrete në para, gjatë dhe në ditët e para pasi u zhvillua.

Ndiqeni të plotë përmbledhjen më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm