Ja çfarë po bënte Teuta kur së pari herë i ra në sy Adonisi

By

E ftuar në Prive, ishte aktorja Teuta Krasniqi.

Ajo zbuloi shumë detaje nga jeta e saj personale, nisjes së aktrimit dhe lindjes së vajzave. Natyrisht ajo foli edhe për partnerin e saj të jetës.

Çfarë po bënte ajo kur pa së pari herë Adonisin? Cili është një detaj interesant që ajo akoma nuk i jep dot sqarim?

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm