Shaoling Gang publikojnë projekt të ri muzikor (VIDEO)

By

Shaoling Gang kanë publikuar një këngë të re.

Projekti pa videoklip quhet “Piccolo” dhe ju tashmë mund ta dëgjoni të plotë më poshtë.

Tekstin e kanë shkruar Blunt dhe Real ndërkaq muzikën e punoi Eskry.

Kjo është vetëm një nga këngët e shumta të cilat dyshja i ka paralajmëruar për muajt në vazhdim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm