A je bërë milionere? Kjo është përgjigjja epike e Albina Kelmendit

By

E ftuar në Prive ishte këngëtarja Albina Kelmendi.

Në “50 pyetjet” ajo na zbuloi edhe shumë nga jeta e saj dhe personaliteti që ka.

Krahas muzikës ajo menaxhon edhe një kompani të marketingut, kompani e cila kujdeset edhe për xhirimin e videoklipeve të saj.

Duke u nisur nga angazhimet e saj në punë ajo u pyet nëse edhe bërë milionere.

Si gjithnjë, Albina pati një përgjigje shumë epike edhe për këtë pyetje.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm