“Secili diellin e tij”, Sali Berisha komenton Stresin në Big Brother VIP Kosova

By

Padyshim që një prej konkurentëve më të komentuar të këtij edicioni të parë të Big Brother VIP Kosova, ka qenë Stresi, i cili filloi rrugëtimin e tij që në fillim të këtij spektakli dhe tashmë është një nga finalistët e këtij edicioni të Big Brother VIP.

Stresi gjatë këtij rrugëtimi në shtëpinë e ‘Vëllait të madh’ ka pasur përkrahjen publike të miqve dhe kolegëve të tij, të cilët herë pas herë e kanë shprehur në rrjetet e tyre sociale mbështetjen e tyre për Stresin.

Kësaj radhe një reagim publik për Stresin erdhi nga politikani Sali Berisha, në një nga intervistat e tij.

Ndiqni të plotë më poshtë reagimin e Sali Berishës! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm