Ja çfarë bëjnë Stupcat pasi votuan

By

Siç duket ata kanë kohë për gjithçka, madje edhe për tu relaksuar në ditë zgjedhjesh.

Aktorët e grupit Stupcat, Mensur Sapçiu, Vedat Bajrami e Osman Azemi, kanë gjetur vendim perfekt për ta kaluar ditën e diele.

Nga një vend bregdetar, që duket të jetë diku në brigjet e Adriatikut, ata janë futur tërësisht në rërë dhe po presin që të shpallen rezultatet e zgjedhjeve, pasi kanë votuar.

“Votimin e kryem, tash po i presim rezultatet. Ju ftojmë të gjithëve me dal me votu, për të mirën e vendit tonë. Të duam Kosove!”.

Pra Stupcat nga bregdeti, po iu bëjnë thirrje qytetarëve të Kosovës që të votojnë për kandidatët e preferuar të tyre. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm