Në urimin për ditëlindje, Bella Hadid zbulon emrin përkëdhelës për Dua Lipën

By

Dua Lipa po feston ditëlindjen dhe këngëtarja e famshme po mbush plot 26 vjet.

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Për të shënuar rastin, motra e të dashurit të saj, Bella Hadid publikoi disa fotografi me artisten.

Në urimin e ditëlindjes ajo iu referuar Dua si “Dulapeepa” shqiptuar “dullapipa”, dukë na zbuluar emrin përkëdhelës me të cilin familja Hadid e thërrasin artisten.

“Urime ditëlindjen për dulapeepa-n tonë. Të adhuroj. Faleminderit që je kjo që je – e ëmbël, e dashur, bujare dhe shumë e lezetshme. Të duam!!!”, shkruan supermodelja në urimin për këngëtaren. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm