Ish-protagonistja e ‘Përputhen’, zyrtarisht pjesë e ‘Big Brother VIP’

By

Është zyrtare!

Pas një ‘rezistence’ fillestare për të pasur ish-Përputhësa në ‘Big Brother VIP’, banorja e re sonte do vijë nga ky program.

Fjala është për Antonelën e sezonit të kaluar që do t’i bashkohet aventurës bashkë me Meridian Ramçajn, ish-banor i ‘Big Brother’, njëherësh opinionist në part-time.

Ata ishin gjatë mbrëmjes si opinionistë dhe në një moment, Arbana konfirmoi hyrjen e tyre në shtëpi, që sigurisht do trazojë ujëra! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm