Ish e dashura e Majkit, Majlinda, tregon sa e ka të vështirë jetën si nënë

By

Majlinda Zeka, ish e dashura e këngëtarit Majk, është pyetur nga fansat se sa e ka të vështirë jetën si nënë.

Ajo nuk ka ngurruar të përgjigjet, dhe tha: ‘Aspak të vështirë’.

Përveç kësaj, Majlinda tha se nëse jo Roan, djali i saj do quhej Rubin.

Ua përkujtojmë se Majlinda dhe Majk kanë qenë bashkë për një kohë derisa erdhi në jetë djali, kur më pas edhe u ndanë.

Majlinda përkujdeset për djalin ndërkaq Majk e takon shpesh./Prive.al

Artikuj të ngjashëm