Fifi siç nuk e kemi parë, me dallamë paralajmëron këngën e re

By

Fifi është një nga personazhet që publiku i do pa asnjë kusht. Që nga mosha 16 vjeçare ajo ka sjellur copëza të mrekullueshme në artin shqiptar.

Pas projektit të saj të fundit “Akoma” ku u paraqit e veshur me të zeza, ajo projektin e saj të ri e paralajmëroi krejtësisht ndryshe.

E veshur me dallamë nga ato tradicionalet që veshin gratë tona, ajo paralajmëroi lansimin e klipit të saj të ri të këngës “Oj Zogo”.

Klipi do të publikohet nesër në ora 19:00, e bazuar në foto dhe në titull indikon se kënga ka nuanca të muzikës popullore.

View this post on Instagram

#ZOGO Neser ne oren 17:00 🔥 @onima.co

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Artikuj të ngjashëm