Kë po e ka Lorik Cana ‘rival’ për vëmendjen e gruas?!

By

Futbollisti i njohur ka me përfundimin e kampionatit europian i cili u mbajt në Francë vendosi të tërhiqet edhe ai nga futbolli të paktën për një periudhë duke zgjedhur kështu të jetë edhe më pranë familjes së tij.

Cana tashmë me kohë të lirë më të madhe edhe udhëtimet po i ka më të shumta teksa pranë tij nuk mund të mos jenë bashkëshortja dhe djali.

Ai së fundmi ka ka publikuar një fotografi me bashkëshorten e tij e në mes tyre ka duket se ka hyrë edhe një ‘rival i madh’ për Canën.

Bëhet fjalë për një arush pellushi të cilin bashkëshortja e tij po e mban mjaft afër vetes teksa vetë Cana shkroi se nuk po mund të konkurrojë me ‘atë’. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm