Ish-banori i “Big Brother” baba për herë të parë

By

Ju kujtohet Elsamed Senaj banori në edicionin e nëntë të shtëpisë së famshme të “Big Brother”?

Jeta e tij ka ndryshuar rrënjësisht tani që është bërë baba dhe lajmin e bukur e dha vetë ai me anë të një postimi në llogarinë e tij ën Instagram.

Në jetë erdhi një vajzë, dhe babai krenar ndau edhe fotografinë e parë të së porsalindurës, duke na zbuluar edhe portretin.

Prindërit pagëzuan vogëlushen me emrin më të veçantë që kemi dëgjuar gjer më tani – Ulfa.

Në postimin e tij në Instagram, ai zbuloi se vogëlushja e tij ka edhe llogarinë e saj personale në Instagram, dhe natyrisht që do të menaxhohet nga ai dhe mami Klaudia. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Elsamed Senaj (@eli_g_senaj)

Artikuj të ngjashëm