Gjithçka gati tashmë: Ja kur do të lansohet projeki i ri nga Duda

By

Ditë më parë Prive.al raportoi mbi punën e madhe që ishte duke e bërë reperi Duda i cili njëkohësisht kishte filluar punën në tri prodhime të reja.

E tashmë kur ka kaluar 1 javë nga ai lajmërim produkti i parë duket se është gati për publikim.

Lajmin e bëri të ditur vetë reperi i cili ka zgjedhur ditën e premte si ditën ideale për lannsimin e tij.

Kënga e re do të titullohet ‘Tipa t’ron’ dhe do të jetë e pajisur me vidoklip i cili është punuar nga Urban Graphics. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm