Këngëtarja serbe i’a kujton Rita Orës, fjalët ofenduese të Rob Kardashian (Foto)

By

Këngëtarja serbe Jelena Karleusa pas postimit kundër Kosovës në Unesco dhe pluhurit që ngrit mbi figurën e Rita Orës mori komente negative nga kombi shqiptar.

Madje reaguan edhe shumë artistë nga Kosova për deklaratën e Karleusës.

E kjo e fundit nuk e la me kaq vendosi sërish ta kthej vëmendjen tek Rita Ora. Forma që përdori Jelena është postimi në llogarinë e saj zyrtare në instagram disa komente në tëitter të ish të dashurit të Ritës, Rob Kardashian.

Fjalët që Rob atë kohë kishte shkruar akuzonin Rita Orën se e kishte tradhëtuar me 20 meshkuj e tani Jelena ka ripostuar statuset e Kardashian me shkrimin: “Tani e mora vesh se kush është Rita Ora” e madje etiketoi në postim edhe vëllain e Kim.

Por kjo fotografi nuk qëndroi gjatë, Jelena vendosi ta largoj nga profili në instagram i cili u ‘bombardua’ nga komentet./Prive.al

jelena rita

Artikuj të ngjashëm