‘Elixir’, parfumi i ri i cili është zgjedhja më e mirë këtë pranverë

By

“Maison de Parfum Prishtina” vazhdon të sjellë linjat më të reja të parfumeve ekskluzive.

Sot, ju prezantojmë ‘Elixir’ nga Roja, parfum për femra i cili me aromën e ëmbël është pa dyshim zgjedhja më e mirë në këto ditë pranvere.

Kombinimi i aromave të mjedrës dhe pjeshkës, nënvizuar nga ngohtësia e kombinimit të vanillës dhe kanellës ofron një aromë e cila mbahet mend gjatë.

I lansuar në treg këtë muaj, ‘Elixir’ gjendet në “Maison de Parfum Prishtina”, Royal Mall, Rruga B.

Artikuj të ngjashëm