Irina Shayk pjesë e kampanjës së re të Calvin Klein

By

Supermodelja, Irina Shayk, konsiderohet si njëra nga gratë më të bukura në botë.

Shayk është bërë pjesë e kampanjës më të re të Calvin Klein , transmeton Klan Kosova.

Shayk është duke promovuar çantat më të reja të kësaj kompanie.

Ajo ishte e zhveshur në videon e reklamës dhe dukej shumë seksi.

Artikuj të ngjashëm