Çifti simpatik, Mimoza e Seldi publikojnë këngën e re – “Sa Kujtime” (VIDEO)

By

Projekti për të cilin Prive dha detaje javën e kaluar, tashmë është publikuar dhe gjendet në yotuube.

Mimoza e Seldi sapo kanë lëshuar këngën e tyre të re me titull “Sa Kujtime”, dueti i tretë mes artistëve të cilët janë fejuar.

Muzika për këtë këngë u punua nga Anxhelo Koci, orkestrimin e bëri Alsked Rrenja ndërkaq për tekstin u përkujdesën vet Seldi e Mimoza.

Shijojeni…/Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=d8IS5rj810s

Artikuj të ngjashëm