E enjta ‘dhjetëra mijëra euroshe’ e Loredanës dhe Mozzik!

By

Loredana dhe Mozzik sot kanë vendosur ditën t’ia dedikojnë një pasioni të tyre të kahmotshëm – blerjeve.

Çifti e kanë të shndërruar tashmë në traditë që të bëjnë shopping të shtrenjtë kohë pas kohe.

View this post on Instagram

A post shared by Loredana (@loredana)

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Njëjtë kanë vepruar sot.

Në një prej qendrave luksoze tregtare ata kanë postuar fotografi duke bërë blerje të veshjeve të markave nga më të kushtueshmet.

Pasioni i veshjeve të shtrenjta është tashmë një ves i çiftit nga i cili vështirë për të mos thënë pamundur shkëputen. /Prive.al

No description available.

No description available.

Artikuj të ngjashëm