‘Ikë’ nga shtëpia Gani Gërmia, ndryshon loja në Big Brother

By

Debatet e sontme në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, me theks të veçantë mes Gani Gërmisë dhe Edona James kanë bërë që komediani të marrë një vendim.

Ai ka bërë të ditur se nuk do të jetë më ‘Gani Gërmia’ në shtëpi duke e deklaruar të mbyllur kapitullin e tij në shtëpi sepse ‘nuk e meritojnë’.

Vendimi është pritur miks në shtëpi ku shumica e banorëve janë shfaqur të habitur nga kjo kthesë në lojë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm